PPHU BOL-MET Wyroby metalowe Andrzej Bolechowicz

Klasyczne umiejętności na artystycznym poziomie – tym wyróżnia się PPHU BOL-MET Wyroby metalowe Andrzej Bolechowicz. Świadczymy pracę najwyższej jakości, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i w przystępnej cenie. Wykonanie na zamówienie, konserwacja, naprawa – zajmiemy się wszystkim, możesz na nas polegać!

Usługi
Jesteśmy wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem oferującym ręcznie wytwarzane produkty. Możesz skorzystać z bogatej oferty naszych wzorów wyrobów lub też zwrócić się do nas indywidualnie, abyśmy specjalnie dla Ciebie wykonali niepowtarzalne dzieło.
Dostępne usługi

 

  Ławki miejskie, ogrodowe i parkowe są dobrze znanym obiektem małej architektury i nieodłącznym elementem osiedli, ulic, placów, skwerów, deptaków oraz terenów zielonych. Ławki znajdują się wszędzie tam gdzie żyją i mieszkają ludzie. Na swój sposób umilają nam życie – dają miejsce do odpoczynku podczas długich spacerów w parku, pozwalają się odprężyć. Jako doświadczony producent ławek przedstawiamy przed Państwem stronę poświęconą w całości tym najpopularniejszym obiektom małej architektury jakimi są ławki.  Przygotowaliśmy szereg cennych informacji na temat ławek, ich produkcji, konserwacji i sprzedaży. Mamy nadzieję, że będą one dla Państwa przydatne i ułatwią wybór odpowiedniego modelu, materiału czy też koloru ławki. Specjalizujemy się w produkcji ławek ze stelażami metalowymi które zapewniają trwałość, estetyczny wygląd oraz funkcjonalność. Wszystkie elementy drewniane są impregnowane na dowolny kolor. Nasze ławki mogą być mocowane do podłoża za pomocą kotwy, fundamentu betonowego lub nie posiadać mocowania.

Oprócz ławek  zajmujemy się także produkcją, projektowaniem oraz montażem:

  •    Ogrodzeń metalowych,
  •    Bram przesuwnych oraz skrzydłowych,
  •    Segmentów ogrodzeniowych,
  •    Słupków metalowych,
  •    Balustrad balkonowych oraz schodowych,
  •    Podestów metalowych,
  •    Drzwi metalowych,
  •    Elementów wyposażenia placów zabaw takich jak: bujaczki, huśtawki, karuzele, przechodnie itp.,
  •    Wszelkiego rodzaju kotwy, złącza, zawiasy metalowe itp.,

Świadczymy również usługi w zakresie toczenia, frezowania, szlifowania płaszczyzn itp.

Asortyment ten może być na bieżąco poszerzany w oparciu o potrzeby klientów ponieważ zadowolenie klienta jest dla nas najlepszą zapłatą.

Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej WWW.BOL-MET.PL